Tinklaraštis

Alijošiaus gelis (Aloe Vera) – gilus odos drėkinimas ir maitinimas

2020-11-09

O dabar apie paprastus dalykus, kurie gali paversti mūsų kasdienybę nepaprasta. Juk galime pradėti nuo gražaus žodžio nepažystamam žmogui, sulaukti šypsenos atgal ir suprasti, kaip tai yra gera.

Taip ir mes kasdieną nagrinėdamos kosmetikos sudėtis surandame, kokie paprasti ir žemiški ingredientai suteikia tokias nepaprastas savybes. Kokie mes laimingi, kad galime mėgautis gamtos turtais ir juos pažinti geriau. Mus neretai nustebina augalų sukaupti natūralūs vitaminai ir mineralai, kurie yra lengvai pasisavinami odos, plaukų. Alijošiaus gelis (Aloe Vera) naudojamas šimtmečius ir gerai žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir dabar itin plačiai naudojamas šiuolaikinėje kosmetikos industrijoje. Reguliariai naudodami alijošiaus gelį, galime padėti spręsti įvairias odos problemas: aknę, egzemą, saulės nudegimus. Tai stiprus antioksidantas, padedantis apsisaugoti nuo neigiamų veiksnių. Alijošiaus – alavijo gelis prikaupęs vitaminų A, C, E, B12,

antioksidantų (reikalingų laisviesiems radikalams neutralizuoti), įvairių fermentų reikalingų odai.

kremas su aloe vera, alijosiaus gelis

(Natūralus veido kremas su alijošiumi, nuotr. Klaudijus Kairys)

Taip pat alijošius prikaupęs mineralų kalcis, chromas, varis, selenas, magnis, manganas, kalis, natris ir cinkas, kurie yra nepamainomi sveikos ir gražios odos rezultatui pasiekti. Moksliniuose tyrimuose įrodyta, jog Alijošiaus gelis gali padėti gydant spuoguotą odą – aknę, labiausiai tinkamas paviršiniams spuogeliams, padeda žaizdoms užgyti greičiau, veikia priešuždegimiškai, nes savyje turi medžiagų reikalingų kovoti su grybeliais ir bakterijomis.

Taip pat, šiuolaikiniai moksliniai tyrimai patvirtina alijošiaus gelio savybę stipriai drėkinti ir padėti sausai odai išlaikyti drėgmę, mažinti odos senėjimo procesus. Aloe vera (alavijas) gelis – želė suteikia odai elastingumo ir sumažina raukšleles, sutraukia poras, nesudaro riebumo ant odos, o lengvai susigėręs suteikia matiškumo, todėl tinkamas ir rekomenduojamas riebiai odai.

Dėl ypač vertingos sudėties alijošius taip vertinamas ir mėgiamas Evergetikon produktuose, kaip vienas svarbiausių ingredientų suteikiančių stiprų drėkinimą ir ląstelių aprūpinimą naudingomis medžiagomis. Naudojant gryną alijošiaus gelį ant odos ji gali šiek tiek dilgčiot, tačiau būdamas kremo sudėtine dalimi jis tampa švelnesnis ir drėkinimas tampa dar gilesnis ir naudingesnis.

Pamažu grįžtame prie mums naudingų, o ne kenksmingų ingredientų ir visada skatiname save mylėti, kuo natūralesnėmis priemonėmis. Po mažą žingsnelį tobulėdami pasieksime ilgalaikius rezultatus ir išmoksime vertinti tikrus dalykus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *