Tinklaraštis

Gražios odos paslaptys

2020-12-31
Damaskinė rožė – tai vienas brangiausių kosmetikos ingredientų visame pasaulyje. Natūralus jaunystės ir gražios odos ingredientas.
Rožių ekstraktas rekomenduojamas kosmetikoje skirtoje veido odai, kuri yra plona, odos spalva nelygi tarsi rožinė. Kuperozės varginama oda yra jautri, sutrikusi kraujotaka atsispindi ryškiai matomomis kraujagyslėmis ant odos paviršiaus. Rožių aliejus apsaugo odą, nuramina ir stiprina odos paviršių. Todėl priemones su rožių ekstraktais tinka sausai ir jautriai odai.
Rožių ekstraktas – pagalba kuomet reikia antimikrobinio poveikio, kada oda varginama aknės ir išsiplėtusių porų. Rožės veikia antiseptiškai ir sutraukia poras.
Veido priemonės, kuriose yra rožių ekstraktas, suteikia stiprų antioksidacinį poveikį odai.
Evergetikon kosmetikoje rožės vertinamos ir naudojamos įvairiose priemonėse. Mūsų visų oda yra skirtinga, tačiau turime rūpintis ir suteikti jai tai ko jai trūksta.
Damaskinės rožės aromatas itin populiarus parfumerijoje, tai tarsi moters kvapas, kuriuo norisi kvepėti ir užuosti. Tačiau aromaterapijoje vertinamos rožės nuo seniausių laikų dėl raminančių savybių, netgi esant depresijai, padeda ją lengviau įveikti, suteikia žvalumo ir pašalina emocinį stresą. Evergetikon veido priežiūros priemones su rožės ekstraktais galite rasti:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *