fbpx

DUK

 1. Kuo ypatinga kosmetika be vandens?

  Kosmetikoje be vandens nėra naudojamas vanduo. Kai produktuose yra naudojamas vanduo, tuomet reikia naudoti ir cheminius konservantus. Kiekvienas gamintojas pasirenka kokius juos naudoti. Jų yra įvairių, vieni gali būti toksiški ir žaloti mūsų sveikatą, kiti saugūs naudoti.  „Evergetikon“ beveik visoje produkcijoje nėra naudojamas vanduo, išskyrus šampūnus, dušo gelius, veido prausiklius. Šių produktų mes negalėjome sukurti be vandens. Juose mes naudojame kruopščiai atrinktus ir saugius konservantus. Visa kita produkcija yra pagaminta be cheminių konservantų. Alyvuogių aliejus, kiti aliejai savyje turi daug E vitamino, kuris ir yra natūralus konservantas. Gamybos procesu metu į kai kuriuos gaminius, mes papildomai įdedame E vitamino.

 2. Ar alyvuogių aliejus kemša poras?

  Taip, tiesa. Jei jis yra naudojamas vienas gali kimšti poras, bet kai jis sudedamoji produkto dalis tuomet jis yra labai reikalingas mūsų odai.  Alyvuogių aliejus skaistina ir minkština odą, gali mažinti randus. Jame gausu vitaminų A, E, D. Šie vitaminai labai reikalingi ir mūsų organizmui ir mūsų odai. Alyvuogių aliejus puikiai nuvalo makiažą.

 3. Ar galima kepti ant alyvuogių aliejaus?

  Ankstyvo skynimo žaliose, nesunokusiose alyvuogėse, esantys natūralūs antioksidantai, neleidžia susidaryti kancerogenams kaitinimo metu ir juos neutralizuoja. Žemo rūgštingumo, kokybišką alyvuogių aliejų saugu kaitinti ne aukštesnėje kaip 240 laipsnių temperatūroje.

 4. Ar rozmarino aliejus padeda nuo plaukų slinkimo?

  Plaukų slinkimas yra opi problema. Pirmiausiai vertėtų išsiaiškinti ir rasti priežastį kodėl slenka plaukai: stresas, sutrikusi hormonų pusiausvyra, nusilpęs imunitetas, paveldėjimas. Rozmarinas yra saugi prevencinė priemonė, kuri gali padėti sustiprinti plaukus ir pristabdyti slinkimą. Įvairios kosmetikos kompanijos jau seniai įvertino rozmariną ir naudoja plaukų priežiūros priemonėse. Rozmarinas suaktyvina kraujotaką, plauko folikulas aprūpinamas krauju, maistinėmis medžiagomis ir deguonimi. 2015 metais atliktame moksliniame tyrime nustatyta, kad jis veikė taip pat kaip rinkoje, esantys vaistai nuo plaukų slinkimo. Nuoroda į tyrimą: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25842469/

 5. Kodėl pas Jus nėra nakčiai ir dienai veido kremo?

  Reikia žinoti dvi taisykles. Vasarą veido odą ryte reikia drėkinti, o naktį maitinti. Žiemą dieną maitinti, naktį gausiai drėkinti. Žinant šias dvi taisykles,  visada pasirinksite Jums tinkantį kremą.

 6. Niekur nerandu veido kremo su SPF, ar Jūs tokį jį turite?

  Taip, turime. Mūsų kremas nuo saulės https://www.evergetikon.lt/produktas/veido-kremas-nuo-saules-su-morku-ekstraktu/. Šio kremo SPF yra apie 50, nes jo sudėtinėse dalyse yra morkų sėklų aliejus, aviečių sėklų aliejus, kviečių gemalų aliejus, alyvuogių aliejus, bičių vaškas. Šie visi ingredientai  turi SPF. Mes galime drąsiai teigti, kad daugelis mūsų veido kremų taip pat turi truputi SPF, nes daugelyje produktų, vienas iš  ingredientų yra bičių vaškas ir alyvuogių aliejus.

Susisiekite

Turite klausimų apie kosmetiką?
Reikia konsultacijos?
O gal norite pasidalinti savo patirtimi apie Evergetikon? Laukiam Jūsų žinutės.

 • 4 + 5 =