fbpx

Tinklaraštis

Aistra natūralumui atvėrė naujas galimybes

2020-09-27

Graikiškos natūralios kosmetikos atstovė Lietuvoje ir Latvijoje siūlo tai, ką prisijaukino pati, pradedant nuo mažiausių žingsnelių ir patirčių.

„Kilo mintis, jog galiu ilgai puoselėtus produktus pasiūlyti platesniam žmonių ratui. Juolab, kad mačiau, jog kažko panašaus tikrai trūksta“, – sakė naujos išskirtinės kosmetikos atstovė, gerai žinoma Panevėžio verslininkė bei UAB „Medžio Aura“ bendrasavininkė Irmante Miliauskienė – „Esu alergiška, organizmas priima tik natūralius produktus. Rinkdamasi kosmetiką, drabužius ar kitas namų apyvokos prekes ilgai skaitau jų etiketes ir perku tik tas, kurios vien iš natūralių produktų.

Kartą viešėdama Graikijoje atradau „Evergetikon“ kosmetiką. Bėgant laikui, supratau, kad ji nepakeičiama. Produktus pradžioje išbandė mano šeima, draugai… Kai visi liko sužavėti, kilo mintis pasidalinti gera žinia ir su panevėžiečiais“.

Graikiškos kosmetikos gamintojų vertybės ir filosofija – gaminti natūralius ir vertingus produktus – labai artima Panevėžio verslininkei.

„Evergetikon“ – tai 100 % natūrali ir veiksminga kosmetika įvairaus amžiaus žmonėms. Gamybos laboratorija yra įsikūrusi Kretos saloje, Skalani. Produktus kuria nuo 2005 metų, o verslo tikslas gaminiuose apjungti saulės šviesos ir Kretos gamtos dovanas.

Nuo šiol ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos gyventojai galės išbandyti šią natūralią kosmetiką. Užsisakyti bus galima www.evergetikon.lt ir www.evergetikon.lv, o artimoje ateityje planuojame pasiūlyti ir Estijos rinkai.

Pavadinimas „Evergetikon“ reiškia „geradaris“. Prie šio gėrio dosniai prisideda Graikijos gamta, kuri suteikia naudingų produktų ir ingredientų. Graikijos biologinė įvairovė pirmauja Europoje. Palankus klimatas, kuriame daug saulės šviesos ir energijos leidžia augalams sukaupti ypač daug gerųjų savybių, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės unikalius produktus.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *