fbpx

Tinklaraštis

Švelnus odos šveitiklis

2020-12-31
 Dalinuosi savo patirtimi.
Aš turiu labai probleminę veido odą ir be kosmetologo paslaugų labai sunku, bet  karantino metu netikėtai išbandžiau mano mergaičių  seniai jau pripažinta (face scrube) veido šveitiklį iš Evergetikon natūralios kosmetikos.
 Pirmą kartą kai tik jį naudojau nelabai jis man patiko, dėl savo stipraus riebumo, kurį labai sunku nuplauti. Kol  švelniai šveiti ir masažuoji savo veidą, pojūtis toks geras, atpalaiduojantis ir be galo skanus ir nuotaiką keliantis apelsino aromatas. Taip norisi palikti jį ilgam ant savo veido odos, bet jį rekomenduojama gerai nuvalyti.
Po malonių procedūrų reikia nuprausti…. ir prausi… ir prausi…ir prausi veidą ir vis riebu, galvoju na ir sunku jį pašalinti… šis produktas ne man….pagalvojau tąsyk ir daugiau nebandžiau jo.
NAUJAS BANDYMAS
Karantinas. Kosmetologė nedirba. Veido oda jau seniai reikalauja procedūrų, galvoju reikia pamėginti iš naujo ir po ilgų prausimo procedūrų,panaudojant veido prausiklį, bei naudojant šį švelnų šveitiklį 2-3 kartus per savaitę, po lengvų vakarinių veido pašveitimo procedūrų, palepinant “Evergetikon”  kremu, turiu puikų rezultatą, sveikai spindinčią odą. Super!
Pradžioje galvojau, kad tik placebo efektas, bet jau sulaukiau ir pastebėjimų iš aplinkinių, kad labai paskaistėjo oda. Ačiū, Evergetikon kūrėjams.
Šis šveitiklis švelnina ir minkština randus, oda tampa lygesnė ir nebe tokia “grublėta”. Puikus pasirinkimas aknės nualintai odai ir po jos  ilikusiems randams sušvelninti.
Šio produkto užtenka ilgam, daugiau apie produktą: Švelnus veido šveitiklis | Evergetikon
P.s. Tiesiog pagalvojau, kad verta parašyti apie kiekvieną produktą savo potyrius, ir labai būčiau dėkinga Jums, jei ir Jūs pasidalintumėte savąja patirtimi info@evergetikon.lt. Ačiū.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *