fbpx

Tinklaraštis

Bučiniai – geriausias lūpų balzamas!

2020-12-30

Lūpos labai greitai džiūsta, nes jos neturi riebalinių liaukų. Dažnai mes jas aplaižome liežuviu ir situacija tik dar labiau pablogėja. Pradedame ieškoti pagalbos ir dažnai pasikliaujame tuo ką mums siūlo reklama. Užsisukame į užburtą ratą ieškodami kas mums gali padėti turėti minkštas ir švelnias lūpas.

Daugelio lūpų balzamo sudėtyje yra mineralinių aliejų, kurie kaip skaidri plėvelė padengia jautrią lūpų odą. Lūpos trumpam laikui suminkštėja, bet išsiskirianti drėgmė nebegali išgaruoti ir kaupiasi,  po orui nepralaidžiu riebiu sluoksniu. Susikaupusi drėgmė išplauna natūralius odos riebalus – lūpos dar labiau sausėja ir skirsta. Šį efektą sustiprina lūpų balzamuose gausiai naudojamas glicerolis. Nors tai natūralus mūsų organizmo drėkiklis, tačiau užtepus per didelį jo kiekį drėgmė, užuot smelkusis į švelnią lūpų odą, yra veikiau ištraukiama.

Klasikinis lūpų balzamas problemos išspręsti nepadės.

Patartina naudoti maitinamąjį tepalą, pagamintą iš odai  artimų natūralių augalinių riebalų, pavyzdžiui, sviestmedžių ar kakavos sviesto ir bičių vaško ar vilnos vaško (lanolino), puikiai tinka ir bičių medus.

Jei lūpų sausumas ir uždegimai kartojasi nuolat, pasitikrinkite, ar kraujyje netrūksta mikroelementų, ypač geležies, cinko ir vitamino B12, ar nesutrikusi skydliaukės hormonų gamyba.

Pirkdami lūpų priežiūros priemones atkreipkite dėmesį, kad lūpų balzamai būtų riebesni už kremus ir kad juose geriau nebūtų vandens. Bičių vaškas lūpas puoselėja  atkuria išnykusi riebalų sluoksnį, neleidžia drėgmei pernelyg greitai išgaruoti ir ilgiau sulaiko vandenį audiniuose.

Bučiniai yra puikus būdas patepti vienam kito lūpas riebalų liaukų sekretu. Bučiuojantis riebus sekretas nuo aplinkinės odos pernešamas ant lūpų, gerinama lūpų kraujotaka, o drauge stiprinama ir imuninė sistema Bučiniai – geriausias lūpų balzamas!

Evergetikon natūralus lūpų balzamas savyje turi bičių vaško, kakavos sviesto, migdolo aliejaus.

Mažame indelyje – natūralios gamtos galia iš Kretos salos!

https://evergetikon.ltproduktas/lupu-balzamas-apelsinas-ir-cinamonas/

 

Šaltinis: Dr. YAEL ADLER „TAVO ODA“

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *